Ως η καλύτερη και ακριβότερη ελληνική παραγωγή της τελευταίας δεκαετίας έχει χαρακτηριστεί η σειρά “Άγριες Μέλισσες” και όχι άδικα μιας και χρειάστηκε να κατασκευαστεί από την αρχή ένα νέο χωριό!
Μέσα από τα σκηνικά, ο θεατής έχει την αίσθηση ότι μεταφέρεται στη δεκαετία του ’50, όπου και εκτυλίσσεται η ιστορία, σε χωριό που μοιάζει να βρίσκεται στην περιοχή του θεσσαλικού κάμπου. Ωστόσο, λίγοι γνωρίζουν ότι στην πραγματικότητα, χρειάστηκε να κατασκευαστεί από την αρχή στο Στούντιο Κάπα στα Σπάτα!
Η ομάδα Up Drones αποκάλυψε το μυστικό με ένα πανοραμικό βίντεο:
![](https://passenger.gr/wp-content/uploads/2020/06/33127483_2140976082798708_7712625287715880960_n.jpg)